Kurzy a worshopy zpravidla trvají delší dobu než klasické lekce jógy, které můžete najít v našem rozvrhu. Slouží zejména ke zdokonalování se a díky většímu množství času tak vzniká i více prostoru k dotazům a podrobnému probrání jednotlivých částí lekce. Mají různou formu. Né vždy se zaměříme pouze na fyzickou stránku, ásany, ale i na teorii či filozofii, tak abychom probudili i tu část vnitřní a nastolili tak psychickou pohodu.

Kurzy a workshopy u nás probíhají se stávajícími i hostujícími lektory.

Kurz - Večerní škola pro začátečníky s Renatou Švidrnochovou

10.1.-14.3. 2022

PO 19:30-20:30H

Cvičíte už dlouho sami doma, například u videa, a cítíte, že jsou tam jisté rezervy? Občas zajdete na lekci, ale pak do toho vždycky něco vleze a začínáte zase od znova? Zajímá Vás, jak je to vlastně se všemi těmi bojovníky, psy a střechami, o kterých lektor na lekci tak často mluví? Nebo jste nikdy na józe nebyli? Ať už je důvod jakýkoli, můžete to prolomit a přihlásit se na kurz jógy pro začátečníky.

Chodidla ~ vliv na pohybový aparát s Tomášem Ďuránem

27.11. 2021

SO 10-12H

Pro velký zájem Vás opět zveme na zajímavý workshop, ve kterém se dozvíte mnoho nových informací o zdraví svých chodidel. Pohybový terapeut a specialista Tomáš Ďurán nás provede dvouhodinovým workshopem, ve kterém si vysvětlíme jaký vliv mohou mít zejména ploché nohy se špatně fungujícími svaly na náš pohybový aparát.

Yoga & Brunch

20.11. 2021

SO 8-11:30H

Dvě hodiny jógování společně se dvěmi lektory plné pránajámy, meditace, antistresových technik, detoxikačních a jinových pozic, relaxace a na závěr i aromaterapie. Spojené s chutným a zároveň tělo nezatěžujícím brunchem od proslulé Vege restaurace Black Kale. To je letošní Yoga Brunch, na který se můžete těšit společně s námi. Dopolednem Vás provede lektorka Magdaléna Štarhová a porodní asistentka a lektorka Monika Karch. Těšíme se na Vás

Muzikoterapie s Vítem Přibylem

14.11. 2021

SO 19-20H

Muzikoterapeutická relaxace holistického typu přináší vedle smyslově fyzikálního dopadu přesah v podobě nadsmyslového působení. Při terapii dochází ke zklidnění tepové i dechové frekvence, uvolňování psychosomatických tenzí a spasmů, uvolňování na poli emočních bloků, koncentraci a zklidnění mysli. Muzikoterapií Vás provede Vít Přibyla - pedagog, hudebník, výrobce hudebních nástrojů a vystudovaný zvukový mistr. Těšíme se na Vás..

Jógový víkend 'YIN & YANG'

24.-26.9. 2021

PA,SO,NE

Zažijte společně s námi víkend plný jógy, relaxace, dobrého jídla a pití, wellness, výletů po okolí a mnoho dalšího.. s lektory Kristýnou Stupkovou a Magdalénou Štarhovou si Vás dovolujeme pozvat na náš další společný jógový víkend ve znamení 'YIN & YANG' aneb společně budeme hledat harmonii a balanc mezi těmito dvěmi polaritami. Těšíme se na Vás!

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues s Lindou Lacinovou

25.-26.9. 2021

SOBOTA 10-17H, NEDĚLE 10-15H

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra. HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Jedná se o přírodní léčbu, díky které budete zářit.

Jóga a bedra s Kristýnou Stupkovou

18.9. 2021

SOBOTA 10-12H

Na workshopu se zaměříme na cviky, kterými zapojíme potřebné svaly, tak abychom zmírnili bolesti beder trvale a zlepšili postavení páteře a těla celkově. Dále se budeme věnovat pozicím, určeným primárně k protažení a úlevě bederního segmentu. V neposlední řadě si ukážeme, jak chodit, běhat, cvičit a praktikovat jógu bez toho aniž by vznikala nepříjemná tenze v bedrech. Workshop je určen pro všechny.

Chodidla ~ vliv na pohybový aparát s Tomášem Ďuránem

11.9. 2021

SOBOTA 10-12H

Zveme Vás na zajímavý workshop, ve kterém se dozvíte mnoho nových informací o zdraví svých chodidel. Pohybový terapeut a specialista Tomáš Ďurán nás provede dvouhodinovým workshopem, ve kterém si vysvětlíme jaký vliv mohou mít zejména ploché nohy se špatně fungujícími svaly na náš pohybový aparát.

Kurz - Večerní škola pro začátečníky

6.9.-8.11. 2021

PONDĚLÍ 19:30H

Cvičíte už dlouho sami doma, například u videa, a cítíte, že jsou tam jisté rezervy? Občas zajdete na lekci, ale pak do toho vždycky něco vleze a začínáte zase od znova? Zajímá Vás, jak je to vlastně se všemi těmi bojovníky, psy a střechami, o kterých lektor na lekci tak často mluví? Nebo jste nikdy na józe nebyli? Ať už je důvod jakýkoli, můžete to prolomit a přihlásit se na kurz jógy pro začátečníky. 

Jógový víkend 'I AM FREE'

3.-5.9. 2021

PA,SO,NE

Zažijte společně s námi víkend plný jógy, relaxace, dobrého jídla a pití, wellness, výletů po okolí a mnoho dalšího.. s lektory Kristýnou Stupkovou a Magdalénou Štarhovou si Vás dovolujeme pozvat na náš další společný jógový víkend ve znamení 'I AM FREE' aneb společně budeme nacházet cestu k osvobození od napětí. Čeká Vás 8 hodin jógy, 2,5 hodinový workshop a mnoho dalšího.. Těšíme se na Vás.

- WEBINÁŘ - Jaro a Ajurvéda s Terezou Horníčkovou

11.4. 2021

NEDĚLE 9:30-11H

Nedělní webinář na téma Jaro a Ajurvéda bude ve znamení spojení mé milované jógy a ajurvédy. Ajurvédu momentálně studuju na čtyřletém studiu a studium se díky času v dnešní době ještě prohloubilo a zintenzivnělo. Čeká nás také lekce Tantra Hatha Yogy zaměřené na harmonizaci jarní dóši. Protáhneme se, uvidíme se, popovídáme si, zamáváme si, bude to fajn. Fajn pro tělo i pro hlavu! Těším se na Vás, Vaše Tereza.

- WEBINÁŘ - Páteř v ose (HSS) s Kristýnou Stupkovou

11.2. 2021

ČTVRTEK

Hluboko uložené svaly/ hluboký stabilizační systém dokáže držet tělo symetricky v ose po celý den a tím i ulevit bolestem páteře a kloubů. Na webináři si ukážeme několik cviků, které můžeme provádět sami doma, a naučíme se jak s těmito svaly pracovat.

- Webinář - Zdravá záda s Kristýnou Stupkovou

21.1. 2021

ČTVRTEK

Bolí vás za krkem, bedra, u lopatek a denně sedíte? Na webináři se dozvíte jaké kompenzační cviky můžete zařadit do své pracovní doby nebo jak si zacvičit, aby vás záda postupně přestala bolet. Po přihlášení na webinář obdržíte krátký dotazník zaměřený na váš konkrétní problém. Vaše témata budou zařazena do programu.

Nemysli na nesmysli aneb nauč se meditovat s Terezou Horníčkovou

21.11. 2020

SOBOTA

Pracovat s hlavou můžeme v mnohém přirovnat k práci s tělem. Pokud chcete začít cvičit, asi nepůjdete hned na nejtěžsí jógovou lekci nebo si zaběhnout maraton. Stejně tak je to s meditací. Můžeme si zkusit sednout a pustit si na internetu vedenou meditaci, ale pravděpodobně nám to příliš nedá, budeme frustrovaní, že nám to nešlo a uniká nám pointa toho všeho. A stejně jako je pro tělo užitečněší přirozený pohyb po celý den, i pro hlavu je lepší umět meditaci žít než si denně sednout na pár minut a meditovat. A protože jsem se i já potýkala s psychickými a tím pádem i fyzickými problémy, rozhodla jsem se, že se do meditací pustím..

Detox Yoga aneb Twist it baby s Terezou Horníčkovou

18.10. 2020

NEDĚLE 10-12H

Detox jóga je způsob ásanové a dechové praxe, která vede k nastartování očisty. Čeká nás 90-minut peprné lekce. Vytvoříme uvnitř nás teplo. Teplo pohybem a dechem. Čekají nás rotační pozice zaměřené na střed těla, dechová cvičení na nastartování metabolismu a očisty. Pozicemi stimulujeme naši břišní dutinu, všechny trávící orgány, naše játra a ledviny, čili orgány, které pro naše tělo detox přirozeně provádí.

Jóga a diastáza s Kristýnou Stupkovou

19.9. 2020

SOBOTA 10-12H

Diastáza se objevuje u mnohých žen po porodu. Po velké zátěži dochází k rozestupu břišních svalů, které již nejsou schopny pevně držet břišní stěnu a trup celkově. Nefunkčnost břišních svalů znemožňuje nejenom klasické cvičení a posilování břicha, ale i schopnost stát v ose vůči gravitaci a rozkládat správně tlak po celé páteři. Žena může pociťovat bolesti břicha i zad. Bohužel ani její bříško se po porodu nemusí zmenšit, neboť kůže i svalovina zůstává viset. Diastáza tedy představuje nejen zdravotní, ale i estetický problém.. Přijďte se o této problematice dozvědět více a jak s ní pracovat.

Škola stoje na rukou ~ Flexibilita a mobilita se Sárou Tichou a Tomášem Strnadem

12.9. 2020

SOBOTA 10-12H, 13-15H

Sára a Tomáš jsou mladý pár a ačkoliv se momentálně nachází hlavně v Praze, neustále cestují a věnují se workshopům po celém světě. Jejich unikátní způsob výuky handstandů a nauka o tom jak se bezpečně dostat do pokročilých pozic, vyžadujících určité 'skills' je uchvacující a tolik oblíbená ve světě jogínů. Na jednodenním workshopu se můžete těšit na Školu stojů na rukou a podíváte se do hlouky Flexibility a mobility celého těla.

Yin Yang Yoga ~ Face Yoga s Lucií Žákovou Podluckou

27.6. 2020

SOBOTA 10-11:15H, 12:15-14H

Lucie vyučuje jógu zejména v Praze, věnuje se stylům jako je Hatha, Yin, Vinyasa jóga ale také Face józe, Pilates a SUP józe, tzv. józe na paddleboardech. Lucie je všestranně nadaná.. ráda cestuje, miluje jihovýchodní Asii, kreslí a v neposlední řadě vyrábí šperky. Na tomto tří hodinovém workshopu Vás provede silovou a zároveň jemnou Yin Yang lekcí a připraví Vás tak na lekci Face jógy, tzv. obličejové jógy, díky níž si udržíte mladistvý vzhled přirozeným způsobem, neinvazivně.

108 Pozdravů slunci / Surya Namaskar ~ workshop

21.6. 2020

NEDĚLE 16H-19H

Pozdravte společně s námi letní slunovrat tradičními 108 pozdravy slunci. Tradičně se 108 pozdravů slunci provádí při změně ročních období. V den rovnodennosti a slunovratu, kdy cvičíme 108 kol pozdravů slunci s cílem oslavit sílu slunce, otevřít své vnitřní slunce a společně je spojit dohromady. Během praktikování Surya Namaskar se setkáváme s hlubokou meditací v pohybu umocněnou rytmy vesmíru a slunce. 108 je posvátné číslo, které se prolíná celou historií a mytologiemi celého vesmíru, nejenom jógy. Je to silný zážitek, který ve Vás bude přetrvávat. Jedná se o neuvěřitelný způsob, jak detoxikovat fyzicky i psychicky a praxi zvládne i ne dlouho praktikující student. Na závěr jsme si pro Vás připravili 3 krátké workshopy, na kterých se dozvíte zajímavosti o Vašem těle. Těšíme se na Vás.

Jógový víkend 'Loving Awareness'

19.-21.6. 2020

PA,SO,NE

Zažijte společně s námi léto plné jógy, pilates, dobrého jídla a pití, wellness, výletů po okolí a mnoho dalšího.. s lektory Kristýnou Stupkovou a Magdalénou Štarhovou si vás dovolujeme pozvat na náš první společný jógový víkend ve znamení 'Loving Awareness' neboli 'Milujícího vědomí'. Čeká Vás 8 hodin jógy, 2,5 hodinový workshop a mnoho dalšího.. Těšíme se na Vás.

Tantrická Hatha Vinyasa Yoga ~ Stabilita & Flexibilita s Janou Najbrtovou

13.6. 2020

SO 10-11:30H, 12:00-13:30H

Workshop Tantrické Hatha Vinyasa yogy se zaměřením na stabilitu, Vám přinese nový pohled na ásany, bandhy, mudry, pránájámy, mantry, meditace, laya jógu a další složky jógy. Systematickým používáním těchto nástrojů je praxe zaměřena na dosažení zdravé vitality, síly a vytrvalosti, vyvážené trpělivostí a moudrostí. Tak aby nás naše praxe vedla k tomu, co nazývám skutečným „příslibem jógy“: žít svobodně a vědomě. Pro to je třeba vynaložit určité úsilí. Za to workshop Tantrické Hatha Vinyasa yogy se zaměřením na flexibilitu Vás provede cestou Hanumana, 'provazu', ásanou, která je považována za jakýsi milník v józe. Je to pozice, která ve své plné verzi intenzivně pracuje nejen na protažení přední a zadní strany těla, ale hlavně pracuje s flexory kyčle, svaly úzce spojenými s naším sympatikem a množstvím stresu v našem životě. Oběmi lekcemi Vás provede vždy usměvavá Jana Najbrtová, která je zakladatelkou neziskové organizace Seniorem s radostí, a je lektorkou jógy a mindfulness.

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues s Lindou Lacinovou

7. - 8.3. 2020

SOBOTA 10-18H, NEDĚLE 9-15H

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra. HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Jedná se o přírodní léčbu, díky které budete zářit.

Pilates a zdravá záda s Kristýnou Stupkovou

29.2. 2020

SOBOTA 10-12H

Máte problémy se zády, s páteří, a tudíž i s držením těla? Nebo s inkontinencí, diastázou či hypermobilitou? Metoda Pilates zpevňuje středové svaly (HSS), dále zádové a břišní svalstvo, svaly okolo kloubů, posiluje pánevní dno, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Zlepšuje a stabilizuje správné držení celého těla, a tedy i páteře a odstraňuje dysbalance našeho těla, proto ulevuje od bolesti zad, krku, kloubů a oslabených svalů a je vhodným doplňkem k rehabilitacím. Nejenže si zacvičíme a zaměříme se především na páteř a zádové svaly, ale dozvíme se také, co to pilates je, jeho původ, záměr a filozofii.

Face Yoga se Simonou Rydlovou

8.2. 2020

sobota 13:00-15:30

Face Yoga neboli obličejová jóga pracuje se stejnými principy jako jóga, jen od krku výš. Jediná část těla, kterou nikdy nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme. Obličejová jóga posiluje a tvaruje svaly obličeje. Geniální a tak jednoduché. Stačí 10 minut denně. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. "Ráda cvičím v autě, nebo když vařím. Je to metoda, kterou budete mít na celý život” Simona Rydlová, certifikovaná lektorka Face Yogy.

Jóga proti stresu a Úvod do meditace s Filipem Klieštíkem

1.2. 2020

sobota 10-12H, 13-15H

Lektor Filip Klieštík pracoval v oblasti vzdělávání a HR v mezinárodních společnostech, poté odcestoval do Indie, kde studoval Jógu a Stress Management z hlediska Ájurvédy. Aktuálně se věnuje koučování, Well-being programům ve společnostech, výuce jógy a lektorování budoucích instruktorů jógy v Power Yoga Akademii Václava Krejčíka. Na zážitkovém workshopu ,,Jógou proti stresu" a techniky mindfulness se dozvíte, jak v náročném dni zvládnout některé stresové situace bez zbytečných emocí. Jógovými a mindfulness technikami se naučíte vnímat sami sebe a spojíte se se svými vnitřními zdroji. Následně vás čeká workshop „Úvod do meditace“, který slouží k tomu, aby jste se dozvěděli něco o základech meditačních technik a dokázali tyto techniky použít v situacích, kdy je to potřeba.

Jóga a diastáza s Kristýnou Stupkovou

11.1. 2020

SOBOTA 10-12H

Diastáza se objevuje u mnohých žen po porodu. Po velké zátěži dochází k rozestupu břišních svalů, které již nejsou schopny pevně držet břišní stěnu a trup celkově. Nefunkčnost břišních svalů znemožňuje nejenom klasické cvičení a posilování břicha, ale i schopnost stát v ose vůči gravitaci a rozkládat správně tlak po celé páteři. Žena může pociťovat bolesti břicha i zad. Bohužel ani její bříško se po porodu nemusí zmenšit, neboť kůže i svalovina zůstává viset. Diastáza tedy představuje nejen zdravotní, ale i estetický problém.. Přijďte se o této problematice dozvědět více a jak s ní pracovat.

Kurz - Yoga začátky pro všechny

6.1. - 9.3. 2019

UZAVŘENÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Cvičíte už dlouho sami doma, například u videa, a cítíte, že jsou tam jisté rezervy? Občas zajdete na lekci, ale pak do toho vždycky něco vleze a začínáte zase od znova? Zajímá vás, jak je to vlastně se všemi těmi bojovníky, psy a střechami, o kterých lektor na lekci tak často mluví? Nebo jste nikdy na józe nebyli? Ať už je důvod jakýkoli, můžete to prolomit a přihlásit se na kurz jógy pro začátečníky. Kurz celkem 10-ti lekcí bude veden ve stylu vinyasa jógy, ale vezmeme to pěkně od základů. Možná celou lekcí napoprvé neproplujete plynule bez zaváhání, ale budete vědět, jak se do pozic bezpečně dostat a jak v nich správně dýchat, abyste se postupně k plynulosti propracovali. Na vlastní svaly ucítíte, jaké pokroky jste udělali. Všechny začátky jsou těžké, ale věděli jste, že naučit se nový návyk trvá jen 21 dní? Kurzem vás provede zkušená lektorka jógy Kateřina Klapcová.

Předvánoční jógové dopoledne

14.12. 2019

sobota 8-11h

Zveme vás na společné předvánoční setkání plné jógy, dobré nálady, jídla a pití.. Čtyři lektorky si pro vás připravily to nejzajímavější ze světa jógy a v přátelském duchu vás zvou společně s nimi na podložky. Netřeba sálodlouze vysvětlovat, jde zkrátka o to se na chvíli zastavit, odpočinout si a nabrat energii na to vše co nás ke konci roku ještě čeká.. Nebude chybět ani oblíbený Vánoční punč. Těšíme se na vás!

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues s Lindou Lacinovou - VÁNOČNÍ SPECIÁL

7.- 8.12. 2019

sobota 10-18h, neděle 9-15h

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra. HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Jedná se o přírodní léčbu, díky které budete zářit.

Jóga a hluboký stabilizační systém

23.11. 2019

sobota 10-12h

HSS tvoří hluboké svaly trupu a páteře. Tyto hluboko uložené svaly jsou zodpovědné za držení těla v ose vůči gravitaci. Vybrané ásany v józe aktivují svaly, které při správném zapojení vytvářejí kvalitní oporu těla a chrání nás před bolestmi zad. Na workshopu Jóga a hluboký stabilizační systém‘ se na tyto ásany zaměříme a naučíme se, jak použít dech pro efektivnější zapojení zmíněných svalů. Po relaxaci jednotlivé cviky rozebereme a popovídáme si o funkci hlubokých svalů při šálku čaje a malém občerstvení.

Festival jógy - Jóga pro dobrou věc

2.11. 2019, Trojhalí Karolina

Dobročinný festival, který pomáhá

Startuje čtvrtý rok existence nadace Seniorem s radostí. A roste! I díky vám. V Ostravě letos proběhne již 10. charitativní festival Jóga pro dobrou věc a my jsme jeho hrdou součástí. Letos to už bude čtvrtý rok, co projekt Seniorem s radostí pomáhá starším lidem zlepšit fyzickou i psychickou kondici. A neustále roste. Úplně na začátku v roce 2016 byla myšlenka a chuť Jany Najbrtové, zakladatelky projektu, pomáhat starším lidem zlepšit jejich fyzickou kondici vhodným cvičením zdarma. Začínala sama v Praze pro skupinky seniorů. Postupně se k ní začali přidávat lektoři po celé republice. Dnes dobrovolníci cvičí na téměř 30 místech.. DO YOGA studio nevyjímaje.

Yoga Antistress

19.10. 2019

„Jóga – cesta ke spokojenosti, funkčnosti a štěstí“

Pranajáma, ásany i meditace ovlivňují nervový systém, který funguje zcela autonomně. V dnešní uspěchané a rychle se rozvíjející době fungujeme v sympatickém nervovém systému. Tělo a psyché je tudíž v napětí, čeká na útok nebo útěk, v těle se uvolňují stresové hormony, zhoršují se trávicí funkce, zužují se cévy, stahují se svaly, tuhnou klouby a vnitřně se cítíme neklidní, ve stresu. Jóga umožňuje přepnout do parasympatické větve a tím uvolnit přebytečné napětí, zklidnit roztěkané myšlenky, zlepšit trávení, vylučování, prokrvení, odpoutat se od stresu a tudíž se dostat do psychické pohody. Přijďte zjistit více o józe a jejím vlivu na nervový systém na 2-hodinový workshop “Yoga Antistress”. Na workshopu vás čeká praxe i rozbor. V ceně jsou zahrnuty materiály včetně malého občerstvení.

Kurz - Yoga začátky pro všechny

7.10.- 9.12. 2019

Uzavřený kurz pro začátečníky

Cvičíte už dlouho sami doma, například u videa, a cítíte, že jsou tam jisté rezervy? Občas zajdete na lekci, ale pak do toho vždycky něco vleze a začínáte zase od znova? Zajímá vás, jak je to vlastně se všemi těmi bojovníky, psy a střechami, o kterých lektor na lekci tak často mluví? Nebo jste nikdy na józe nebyli? Ať už je důvod jakýkoli, můžete to prolomit a přihlásit se na kurz jógy pro začátečníky. Kurz celkem 10-ti lekcí bude veden ve stylu vinyasa jógy, ale vezmeme to pěkně od základů. Možná celou lekcí napoprvé neproplujete plynule bez zaváhání, ale budete vědět, jak se do pozic bezpečně dostat a jak v nich správně dýchat, abyste se postupně k plynulosti propracovali. Na vlastní svaly ucítíte, jaké pokroky jste udělali. Všechny začátky jsou těžké, ale věděli jste, že naučit se nový návyk trvá jen 21 dní? Kurzem vás provede zkušená lektorka jógy Kateřina Klapcová.

Jógový strečink

24.8. 2019

Jógový strečink s Kirsten Daimonion

Jmenuji se Kirsten a srdečně vás zvu na svůj jógový workshop s tématem Surya Namaskar - Pozdravy slunci, určený pro všechny jógové začátečníky, zkrácené sportovce, nesportovce, pro ženy, muže, zápasníky, ale i širokou veřejnost. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou potřeba. Naučím vás základní jógovou sestavu Surya Namaskar A, B v původní a nezměněné podobě, dále pak závěrečné pozice, správné dýchání a nebude chybět ani závěrečná relaxace, kde si vyzkoušíte i práci s energií. Z workshopu si domů odnesete i manuál se sestavou, tak, abyste byli schopni praktikovat sami doma. Sestava, kterou vás naučím vám pak doma zabere max. 15 minut, proto je skvělým nástrojem pro získání zdravého těla i mysli. Můžete ji i připojit k vašemu oblíbenému sportu, jako doplněk v podobě kvalitního strečinku nebo samostatně jako ranní start. Protože je každé tělo jiné a každý má jiné možnosti, budu vás na workshopu jednotlivě obcházet, a v případě potřeby vám individuálně sestavu upravím, tak, aby vyhovovala vašemu tělu, ale zároveň plnila účel. Náročnosti se určitě nemusíte bát, tato sestava je vhodná úplně pro všechny.

Brunch jógové dopoledne

22.6. 2019

Sobotní ranní jógový brunch se skládá z 90-ti minutové lekce jógy a vynikající společné snídaně

Přijďte ráno tradičně na lekci avšak nezvykle vedenou dvěmi lektory, Magdalénou a Kristýnou a nespěchejte, zůstaňte. Na lekcích společně trávíme poměrně dost času, a přitom ani pomalu nevíme jméno toho kdo se nachází na vedlejší na podložce. A proto! dopřejte si společně s námi báječnou, zaslouženou a přitom zdravou snídani. Probereme co vás zajímá a zkrátka spolu pobudeme jen tak... Těšíme se na vás!

Acro - Vinyasa - Yin Yoga workshop

15.- 16.6. 2019

Víkendový workshop o celkem 7 hodinách. Z toho 1,5 hodiny Vinyasa yogy, 2 x 2 hodiny Acro yogy a 1,5 Yin yogy na závěr

Chris a Deni - LILA Movement Arts - milují akrobacii a yogu. Tuto vášeň sdílejí skrze unikátní, charismatické instrukce a vytvářejí tak lekce plné zábavy, při nichž se zároveň budete cítit bezpečně. Společně mají na kontě více než 100 hodin Acroyoga učitelského vzdělání pod záštitou J&C Mastermind Method, stejně jako 200 hodin Hatha yogy v rámci učitelského kurzu v Mysore, Indii. Pořádají pravidelné hodiny ve Queenstown na Novém Zélandu, měsíční workshopy v okolních městech a 2 týdenní intenzivní kurzy Acroyogy v Mysore, Indii, a to dvakrát ročně. Jejich smysl pro detail, progresivní styl tréninku a jemný přístup zanechá praxi každého studenta silnější a stabilnější. Když Chris a Deni necvičí acroyogu, zřejmě jsou na výšlapu v horách, prochází se po sklackline nebo si zašli na kokosové latté.