Kurzy a worshopy zpravidla trvají delší dobu než klasické lekce jógy, které můžete najít v našem rozvrhu. Slouží zejména ke zdokonalování se a díky většímu množství času tak vzniká i více prostoru k dotazům a podrobnému probrání jednotlivých částí lekce. Mají různou formu. Né vždy se zaměříme pouze na fyzickou stránku, ásany, ale i na teorii či filozofii, tak abychom probudili i tu část vnitřní a nastolili tak psychickou pohodu.

Kurzy a workshopy u nás probíhají se stávajícími i hostujícími lektory.

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues s Lindou Lacinovou

24.-25.6. 2023

SO,NE

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Jedná se o přírodní léčbu, díky které budete zářit.

Cacao ceremony s Asatoma community

17.6. 2023

SOBOTA 18:00

Cacao ceremonie je prastarý rituál starých Mayů a Aztéků, kteří se setkávali v kruhu při popíjení medicíny kakaa vždy, když se potřebovali spojit sami se sebou, se svojí duší. Věřili, že duše sídlí v srdci a právě ceremonie s kakaem srdce otevírá. Jeho zložení a látky, které obsahuje fyzicky podporuje funkci srdce. Cacao ceremonie je léčivým časem a zážitkem fyzickým, ale i emočním.