Kurzy a worshopy zpravidla trvají delší dobu než klasické lekce jógy, které můžete najít v našem rozvrhu. Slouží zejména ke zdokonalování se a díky většímu množství času tak vzniká i více prostoru k dotazům a podrobnému probrání jednotlivých částí lekce. Mají různou formu. Né vždy se zaměříme pouze na fyzickou stránku, ásany, ale i na teorii či filozofii, tak abychom probudili i tu část vnitřní a nastolili tak psychickou pohodu.

Kurzy a workshopy u nás probíhají se stávajícími i hostujícími lektory.

Soul, Yoga, Life Retreat

14.-16.10. 2022

PA,SO,NE

Zveme Vás na víkendový retreat Soul, Yoga, Life s Terezou Loduhovou a Magdalénou Štarhovou v malebném penzionu Kůlna v Jihomoravském kraji. Můžete se těšit na víkend plný jógy, meditací a workshopů, díky kterým znovu nalezneme klid, harmonii a zároveň nás nabijí energií. Víkendový retreat je určen jogínům i nejogínům a všem těm, co si chtějí odpočinout od každodenního koloběhu a zároveň proniknout hlouběji do jógového světa.

Zdravá chodidla = Zdravá záda s pohybovým specialistou Tomášem Ďuránem

14.5. 2022

SOBOTA 10-16H

Přijměte pozvání na certifikovaný kurz zaměřený na plochonoží a vbočení palců (Hallux valgus). Na začátek se zaměříme na aktivaci chodidla, jeho správné postavení a funkci. Navazovat budou cviky na celkovou stabilizaci od kotníku přes kyčle, pánev, záda a ramena. Budou to cviky komplexní - ideomotorické inspirované převážně Vývojovou kineziologií a Power jógou.. pálit a zpevňovat se budou jistě hýždě i stehna.

Vykutálená Vinyasa a Aštánga jóga s Petrou a Radimem Zapletalovými

7.5. 2022

SOBOTA 10-12H, 13-15H

Čeká Vás hravá, lehká, trochu peprná praxe s jógovým kolečkem alá Vykutálená Vinyasa. A také původní, 'old school' Aštánga – dynamická praxe vedená dechem a hlubokým soustředěním obráceným dovnitř sebe sama. Užijte si s lektory celkem dva bloky nezávazně na sobě, anebo dohromady. Těšíme se na Vás