Heart Opening Vinyasa Flow Yoga

s Magdalénou Štarhovou

Šedesát minut dlouhá lekce je určená k dokonalému protažení Vašeho těla, stejně jako příprava k pokročilejším pozicím..

 

Vítejte na lekci Heart Opening Vinyasa Flow. V této 60-minut dlouhé lekci se společně zaměříme na otevření našeho těla v oblasti hrudníku a ramen, přední strany stehen - kvadricepsů a také kyčlí.

Pomocí přípravných pozic jako jsou Virabhadrasana II., Trikonasana, Skandasana anebo Lizard pose připravíme naše tělo na vrcholnou pozici, kterou je Eka Pada Rajakapotasana, nebo-li pozici Královského holuba.

Na konci samotné lekce nebude chybět ani závěrečná Savasana.

Těším se na Vás na podložce,

Vaše Magdaléna

Obsah lekce

1. Heart Opening Vinyasa Flow Yoga

1. Heart Opening Vinyasa Flow Yoga

Pojďme se společně zahřát a uvolnit největší části v těle jakými jsou ramena, hrudník, stehna a hýždě a v neposlední řadě i kyčle. Lekce je vhodná kdykoliv během dne, třeba i jako závěrečné protažení po silovém tréninku. Doporučuji se k lekci vracet pravidelně a sledovat tak posuny v jednotlivých pozicích a ve Vaší praxi celkově.

HODNOCENÍ

Lekce je skvělá! A vůbec celý nápad s online lekcemi je perfektní. Když už se mi nechce vymýšlet vlastní praxe, tak můžu pilovat tady :). Těším se na další lekci a děkuji za příležitost.
Magdaléna Štarhová

Magdaléna Štarhová

profil instruktora
Přečíst více Sbalit

"Jsem zakladatelkou DO YOGA studia. S jógou jsem si začala pohrávat zejména díky Bikram józe, jejíž lekce jsem i sama vedla. Ovšem, zanedlouho po lektorském tréninku přišla zdravotní omezení, která mi znemožnila v horké józe nadále pokračovat, a tak jsem se vydala cestou jógy tradiční. Dnes jsem za to ráda a mými oblíbenými styly jsou zejména Hatha, Vinyasa a Yin jóga. Na józe se mi líbí, že je téměř neuchopitelná. Neustále objevuji její nové stránky a už teď vím, že mi bude trvat celý život na to ji správně uchopit. A to má své kouzlo. Život s jógou mi pomáhá nejen po fyzické stránce, ale zejména po té psychické. Učí mě se zklidnit a naslouchat mým potřebám. Jsem vděčná, že mě jóga přivedla k podobně smýšlejícím lidem, kteří mě na mé cestě obohacují a činí jí tak ještě zajímavější. Až pravidelným praktikováním jógy jsem porozuměla, proč tolik lidí po celém světě jógu zbožňuje a zcela jí propadlo. Je to to kouzlo přítomného okamžiku, důraz na správnost dechu, který je tolik potřeba. Je to posun v ásanách, který mě žene kupředu nejen v józe, ale v životě samotném. Jógu vnímám jako nástroj pro život. Čím více ji praktikuji, tím lépe se mi žije, protože se konečně stávám sama sebou a přestávám se bát žít svůj sen."

Celková délka lekce:
1h 1m

Úroveň náročnosti:
mírně pokročilý - pokročilý