Wheel Yoga

s Magdalénou Štarhovou

44 minutová lekce, která rozjasní Váš den..

 

Wheel Yoga je zábavná forma jógy. Hlavní roli zaujímá tzv. jógové kolečko - yoga wheel.

Jedná se o sportovní a terapeutickou pomůcku, díky níž je provádění pozic mnohem bezpečnější, dostupnější pro všechny a zároveň si konečně můžeme dovolit jít více do hloubky!

V této 45 minut dlouhé lekci si projdeme pozice, které znáte z jiných lekcí jógy. Ovšem za přítomnosti kolečka se Vám jednotlivé pozice příjemně obzvláštní a okoření.

Čeká Vás lekce plná zajímavých přechodů - balančních, uvolňujících ale i silových, a také obrácených pozic.. A samozřejmě Shavasana.

V případě, že jógové kolečko ještě nevlastníte, ale rádi byste si ho pořídili, doporučuji Vám kolečko značky Bodhi - zakoupíte např. na Flexitylife.cz, které používáme na lekcích ve studiu, a které můžete vidět i na videu.

V případě, že toužíte spíše po designovém kousku, doporučuji Vám kolečko od českého výrobce BohoNatural.cz, najdete ho i v našem jógovém butiku v DO YOGA studiu.

Na viděnou na podložce,

Vaše Magdaléna

Obsah lekce

1. Wheel Yoga

1. Wheel Yoga

Leží Vám kolečko doma v koutě a práší se na něj? Už Vám dochází inspirace na pozice s kolečkem? Oprašte své kolečko, rozložte podložku a pojďte si zajógovat společně. Není nic jednoduššího, než si zajógovat rovnou z pohodlí Vašeho domova.
Magdaléna Štarhová

Magdaléna Štarhová

profil instruktora
Přečíst více Sbalit

"Jsem zakladatelkou DO YOGA studia. S jógou jsem si začala pohrávat zejména díky Bikram józe, jejíž lekce jsem i sama vedla. Ovšem, zanedlouho po lektorském tréninku přišla zdravotní omezení, která mi znemožnila v horké józe nadále pokračovat, a tak jsem se vydala cestou jógy tradiční. Dnes jsem za to ráda a mými oblíbenými styly jsou zejména Hatha, Vinyasa a Yin jóga. Na józe se mi líbí, že je téměř neuchopitelná. Neustále objevuji její nové stránky a už teď vím, že mi bude trvat celý život na to ji správně uchopit. A to má své kouzlo. Život s jógou mi pomáhá nejen po fyzické stránce, ale zejména po té psychické. Učí mě se zklidnit a naslouchat mým potřebám. Jsem vděčná, že mě jóga přivedla k podobně smýšlejícím lidem, kteří mě na mé cestě obohacují a činí jí tak ještě zajímavější. Až pravidelným praktikováním jógy jsem porozuměla, proč tolik lidí po celém světě jógu zbožňuje a zcela jí propadlo. Je to to kouzlo přítomného okamžiku, důraz na správnost dechu, který je tolik potřeba. Je to posun v ásanách, který mě žene kupředu nejen v józe, ale v životě samotném. Jógu vnímám jako nástroj pro život. Čím více ji praktikuji, tím lépe se mi žije, protože se konečně stávám sama sebou a přestávám se bát žít svůj sen."

Celková délka lekce:
44m

Úroveň náročnosti:

začátečník - mírně pokročilý - pokročilý

Jóga s pomůckami:

  • jógové kolečko