Yoga pro ranní probuzení

s Magdalénou Štarhovou

Kratší, 30-ti minutová lekce je určená k rannímu protažení, ještě než začnete svůj den naplno..

 

Vítejte na lekci Yogy pro ranní probuzení. V této svižné, 30-minut dlouhé lekci postupně protáhneme celé tělo a probudíme ho tak do nového dne.

Díky plynulé návaznosti pozic na sebe vytvoříme tzv. Flow, které rozproudí naši krev v těle a probudí naší životní energii - pránu.

Na konci samotné lekce nebude chybět ani závěrečná Savasana.

Naviděnou na podložce,

Vaše Magdaléna

Obsah lekce

1. Yoga pro ranní probuzení

1. Yoga pro ranní probuzení

Začněte svůj den správně! Ranní lekce jsou jedny z nejsladčích.. pomáhají nám probudit naše tělo i mysl. Naladit se na sebe, ještě než tady budeme pro všechno a pro všechny. Jóga je tady pro Vás vždy, když jí nejvíc potřebujete. Setrváte-li u ní i ve dnech příznivých, v těžkých časech jógu jako když najdete.

HODNOCENÍ

Skvělé cvičení, tak akorát na ráno! Moc děkuju. ☀️🙏 G.
Magdaléna Štarhová

Magdaléna Štarhová

profil instruktora
Přečíst více Sbalit

"Jsem zakladatelkou DO YOGA studia. S jógou jsem si začala pohrávat zejména díky Bikram józe, jejíž lekce jsem i sama vedla. Ovšem, zanedlouho po lektorském tréninku přišla zdravotní omezení, která mi znemožnila v horké józe nadále pokračovat, a tak jsem se vydala cestou jógy tradiční. Dnes jsem za to ráda a mými oblíbenými styly jsou zejména Hatha, Vinyasa a Yin jóga. Na józe se mi líbí, že je téměř neuchopitelná. Neustále objevuji její nové stránky a už teď vím, že mi bude trvat celý život na to ji správně uchopit. A to má své kouzlo. Život s jógou mi pomáhá nejen po fyzické stránce, ale zejména po té psychické. Učí mě se zklidnit a naslouchat mým potřebám. Jsem vděčná, že mě jóga přivedla k podobně smýšlejícím lidem, kteří mě na mé cestě obohacují a činí jí tak ještě zajímavější. Až pravidelným praktikováním jógy jsem porozuměla, proč tolik lidí po celém světě jógu zbožňuje a zcela jí propadlo. Je to to kouzlo přítomného okamžiku, důraz na správnost dechu, který je tolik potřeba. Je to posun v ásanách, který mě žene kupředu nejen v józe, ale v životě samotném. Jógu vnímám jako nástroj pro život. Čím více ji praktikuji, tím lépe se mi žije, protože se konečně stávám sama sebou a přestávám se bát žít svůj sen."

Celková délka lekce:
32m

Úroveň náročnosti:
mírně pokročilý